طراحی و ساخت دستگاه ساکشن دندانپزشکی

Portfolio

نمونه سازی، تست و بازطراحی کلید اصلی کسب تجربه در طراحی و توسعه محصول است.

خلق محصولات جدید و نوآورانه نیازمند بارها نمونه سازی، تست و باز طراحی است. بدون نمونه سازی های اولیه و تست محصول امکان شکست و عدم موفقیت بازار را به همراه خواهد آورد.

ساخت بدنه ساکشن دندانپزشکی

طراحی دستگاه ساکشن خارج دهانی

در طراحی این دستگاه علاوه بر زیبایی و سادگی فرمی، با استفاده از رنگ‌های سفید و روشن، این مسئله تقویت شده است. هم‌چنین فرم محصول به گونه‌ای است که با توجه به محیط استفاده‌ی دستگاه، تمیز کردن و بهداشت آن به راحتی صورت می‌گیرد. ارگونومی، تعامل موثر کاربر با محصول، هماهنگی با سایر دستگاه‌های موجود در محیط و سهولت تعمیر و تعویض قطعات نیز از فاکتورهای مهمی است که در طراحی این محصول به عنوان یه محصول پزشکی در نظر گرفته شده است.

استفاده از ورقکاری در ساخت بدنه محصولات علاوه بر کاهش هزینه های تولید اولیه مانند انواع مختلف قالب ها میتواند انعطاف پذیری بیشتری برای تغییرات موجود در فرایند های تحقیق توسعه برای محصول به وجود بیاورد .بیشتر محصولاتی که برای اولیت بار وارد بازار می شوند نیاز به اصلاحات و تغییرات مداوم دارند. ورق کاری این امکان را به وجود می اورد که محصول را با کمترین هزینه ممکن به روز رسانی کرد و در تیراژ پایین تولید دوباره وارد بازار شوند.