طراحی و ساخت بدنه کیوسک اطلاع رسانی

Portfolio

طراحی و ساخت محصولاتی که در محیط های عمومی مورد استفاده قرارمی گیرند نیازمند استفاده از مواد و متریال های مستحکمی مانند ورق های فلزی هستند.

استفاده از خدمات ورقکاری فلز و تکنیک های فرمدهی فلزات این قابلیت را به تولید کنندگان می دهد که بدون هزینه های اولیه قالبسازی و با هزینه های پایینتر به نسبت قطعات پلاستیکی محصولاتی با ابعاد بزرگ تولید کنند. محصولات با بدنه ورقکاری فلز علاوه بر استحکام بالا قابلیت تغییر طراحی را در طول زمان بدون صرف هزینه برای قالب را دارا می باشد و گزینه مناسبی برای محصولات تعاملی مانند کیویک های سفارش گیری، اطلاع رسانی و تجهیزات بانکی به شمار می رود.

کیوسک اطلاع رسانی

طراحی و ساخت بدنه کیوسک اطلاع رسانی

استفاده از کیوسک ها و محصولات تعاملی امروزه جزو بخش های اصلی یک بیزینس خدماتی است که به صورت مداوم با کاربران مختلف در ارتباط هستند. 

کیوسک های سفارش گیری و اطلاع رسانی برای ارائه خدمات مختلف با هدف افزایش رضایت و سهولت دسترسی کاربران طراحی و ساخته می شوند.

در فرایند طراحی و ساخت این کیوسک از روش تولید ورقکاری استفاده شده، برخلاف باور بیشتر صنعتگران حوزه خدمات ورقکاری فلز شکل پذیری ورق می تواند در طراحی بدنه دستگاه ها به نحوی صورت بگیرد که ظاهر زیباتری برای محصولات ایجاد کند. 

در فرایند طراحی صنعتی این محصول تلاش شده که علاوه بر توجه به پارامترهای زیبایی به سهولت مونتاژ و دمونتاژ محصول هم توجه شود و سرویس پذیری محصول هم راحت تر باشد .

در مورد نحوه طراحی قطعات ورقکاری شده بدنه و تفکیک قطعات به نحوه تولید، فرم پذیری و برنامه ریزی تولید این کیوسک ها هم توجه شده است.

 

  • کیوسک های اطلاع رسانی و سفارش گیری
  • مجموعه شرکت های تریتا
کیوسک اطلاع رسانی
طراحی و ساخت کیوسک اطلاع رسانی
طراحی و ساخت کیوسک های سفارش گیری
ساخت کیوسک نوبت دهی