طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب

Portfolio

طراحی و ساخت بدنه دستگاه تصفیه آب خانگی

طراحی این دستگاه با هدف بهبود عملکرد و فرم و طراحی برای محصولی با پایین ترین قیمت نهایی، شروع شد. بنابراین علاوه بر روش ساخت، بزرگترین محدودیت هزینه‌ی تمام شده‌ی محصول بود. با این وجود طراحی این محصول مناسب محل استفاده از آن و با در نظر گرفتن در دسترس بودن تنظیمات مخلتف بدون نیاز به جابه جایی محصول صورت گرفت. چیدمان کلی قطعات داخلی نیز به گونه‌ای ست که علاوه بر عملکرد کامل و مناسب، بهینه ترین حالت پیشنهادی می‌باشد که با توجه به اهمیت کوچک بودن دستگاه، در هر مکانی می‌توان از آن استفاده کرد.

خدمات ورقکاری و فلزکاری طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب

طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب

استفاده از دستگاه های تصفیه آب  خانگی امروزه یکی از مواردی است که به عنوان بخشی از نیاز های اساس همه خانواده ها به خصوص آنهایی که در مناطقی با سختی آب بالایی روبرو هستند به شمار می رود. در بعضی مناطق که مردم دسترسی به آب شرب ندارند و از قدرت اقتصادی پایینی برخوردارند باید از دستگاه های اقتصادی بهره بگیرند که بتوانند از این محصولات استفاده کنند.

در فرایند طراحی این دستگاه با هدف قراردادن این گروه استفاده گر تلاش شده کمترین میزان هزینه ساخت را برای محصول در نظر بگیرد . در عین حال به پارامترهای مربوط به زیبایی سهولت نصب قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی و سبک بودن آن در فرایند طراحی صنعتی آن مورد توجه بوده است.  قابلیت مدولار بودن قطعات پشتی بدنه دستگاه به نصب قطعات مختلف بروی بدنه فلزی دستگاه نیز کمک می کند.

در نظر گرفتن دستگیره های کنار امکان جابجایی و سهولت حمل بدنه دستگاه تصفیه آب را برای تکنسین ها و کاربران فراهم می نماید.

استفاده از بدنه ورقکاری فلزی این امکان را برای کاهش هزینه های اولیه مانند قالبسازی به وجود آورده است.

 

  • لوازم خانگی و تصفیه آب
  • پاسادان ئیشکاو
  • ۱۴۰۰
ساخت بدنه ورقکاری محصولات فلزی
طراحی بدنه ورقکاری تجهیزات و لوازم تصفیه آب