ساخت بدنه دستگاه کربوکسی تراپی

Portfolio

ساخت بدنه دستگاه کربوکسی تراپی

طراحی و ساخت تجهیزات پوست، مو و زیبایی نیازمند توجه و بررسی نیاز کاربران دستگاه، استانداردها، سناریو استفاده و روش های تولید و برنامه ریزی تولید است.

طراحی و ساخت تجهیزات زیبایی و پوست

ساخت بدنه کیس دستگاه کربوکسی تراپی جهت جوانسازی پوست،رفع تیرگی زیر چشم،درمان استریا(استرچ مارک)،لاغری

استفاده از تکنیک های ورقکاری فلز به  تولیدکنندگان کمک می نماید با حداقل هزینه نمونه سازی و پروتوتایپ محصولات خود را انجام داده و به نمونه پیش تولید از محصول خود دست پیدا کنند. 

استفاده از دانش طراحی صنعتی و ساخت و تولید به ما کمک می کند در طراحی کاور محصولات و بدنه آنها به نحوه مونتاژ و دمونتاژ قطعات و ماژول های مختلف بر اساس سناریو تعمیرات و نگهداری و سرویس محصولات نگاهی دقیق و مهندسی داشته باشیم. استفاده از اتصالات استاندارد و یراق آلات متناسب با ساخت مصنوعات ورق کاری به راحتی مونتاژ تکنسین کاران در این مسیر کمک می نماید. مهمترین مسئله در فرایند طراحی جزئیات بدنه دستگاه های پزشکی توجه به تقدم و تاخر و دسته بندی ماژول های دستگاه ها است که رابطه مستقیم با برنامه ریزی تولید این محصولات دارد.

استفاده از نرم افزار های طراحی و مهندسی مانند سالیدورکز در طراحی و بررسی نحوه مونتاژ و دمونتاژ و ساختاربندی ماژول های مختلف دستگاه های پزشکی و الکترونیکی بسیار کارا و مفید است که احتمالات مربوط به خطا  و اشتباه را در فرایند توسعه محصولات کاهش می دهد.

 

  • تجهیزات زیبایی پوست و مو
  • روناک تجهیز
  • 1399
خدمات ساخت بدنه تجهیزات پزشکی