ساخت بدنه دستگاه ترکیبی آر اف جوانسازی و کویتیشن التراسونیک لاغری

Portfolio

ساخت بدنه ورقکاری دستگاه ترکیبی آراف جوانسازی و کویتیشن التراسونیک لاغری

درک الزامات زیبایی شناختی و عملکردی محصول در هر فرآیند طراحی همیشه مهم است. طراحی محفظه ورق فلزی محصولات نیز به همین صورت است. دانستن این الزامات برای تولیدکننده این اطمینان را حاصل می کند که متریال ورق فلزی بدنه ای را برای محصولات الکترونیکی ایجاد می کند که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند.

طراحی و ساخت قطعات و محصولات ورقکاری

ساخت کیس ورقکاری فلزی دستگاه RF

استفاده از دانش طراحی صنعتی در خلق ارزش برای محصولات مختلف بسیار حائز اهمییت می باشد. این خلق ارزش به تیم های فروش شرکت ها کمک می نماید امکان مانور بیشتری در فرایند های بازاریابی و توسعه بازار داشته باشند. 

استفاده از امکانات و قابلیت های ورقکاری به طراحان تجهیزات پزشکی کمک می کند محصولاتی با استحکام و ساختار منسجمی برای محصولات خود در نظر بگیرند. 

مهمترین نکته در طراحی بدنه محصولات فلزی ورقکاری استفاده از دانش طراحی و شناخت محدودیت های این روش تولید است. گروه ایکاس با دارا بودن این تخصص در تلاش است بتواند در این حوزه از طراحی و تولید تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی، پوست و مو و زیبایی از تمامی توان و دانش خود بهره بگیرد که محصولاتی منحصر به فرد را برای صنعت کشور خلق نماید.

در ساخت این دستگاه از ورقکاری فلز به نحوی استفاده شده است که محصول به نسبت سایذر محصولات هم رده با کیفیت بهتر و ظاهر جذابتری به بازار اراپه شود. 

  • تجهیزات زیبایی پوست و مو
  • روناک تجهیز
  • 1399
طراحی تجهیزات پوست و مو و زیبایی
ساخت بدنه دستگاه آر اف پوست مو و زیبایی