درباره ما

درباره ما

شرکت های صاحب ایده و حتی طراحان شکافی عمیق را مابین ایده های خود و محصولاتی که در بازار وجود دارد  از منظر طراحی مهندسی و تولید صنعتی آن می بینند بخش عمده دیگری از این مشکل این است که اکثر مهندسان از تمام فرایندهای صنعتی موجود و  مرتبط با آن محصولات مطلع نیستند و نیازمند تیمی مشاور در زمینه “طراحی برای تولید” محصول هستند که بتواند محصول را در قالب یک محصول نهایی با ساختاری منسجم و منطبق با فرآیند های تولید نمونه سازی کنند و در زمینه تولید آن خدمات ارائه دهند.

فب لب ایکاس در زمینه طراحی و ساخت محصولات به خصوص مصنوعات فلزی در حوزه های مختلف از قبیل تجهیزات پزشکی، لوازم خانگی، تجهیزات آی تی و بانکی و سایر حوزه ها بیش از یک دهه مشغول به فعالیت می باشد و همواره تلاش نموده است که راهکارهای نوآورانه ای را برای خلق و تولید یک محصول ارائه نماید.

هر محصولی به نوبه خود داستانی را بازگو می نماید مسیری که از ابتدای کشف یک نیاز یا مشکل شروع می گردد و با ارائه  راهکارهای خلاقانه، ساخت و تست نمونه های اولیه محصول به مرحله ای می رسد که می تواند به عنوان یک ابزار، وسیله یا تجهیزات در بازار عرضه گردد.

 

بسیاری از تولید کننده، استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان همواره از دانش مهندسی و فنی در زمینه تخصصی فعالیت های خود برای خلق ایده های جدید استفاده می کنند اما برای تجاری سازی و تبدیل ایده خود به ایده ای که از منظر دیزاین و “طراحی برای تولید” ایده آل باشد، نیازمند مشاوره و خدمات نمونه سازی و خدمات تولید می باشند.

خدمات خمکاری و ورقکاری
آیا می خواهید بیشتر در مورد ما بدانید ؟ فقط کاتالوگ را دانلود کنید ...

هدف ما ارائه خدمات با تکیه بر دانش طراحی و تکنولوژی های جدید ساخت و تولید است.

ما جمعی از طراحان ، مهندسان و متخصصین ساخت و تولید هستیم که همواره در تلاشیم که ایده ها را به واقعیت، نتایج ملموس و قابل ارزیابی تبدیل کنیم و از خلق و ساخت محصولات نو و عالی لذت می بریم.